Ubytování v apartmánu, v mongolské jurtě a v maringotce

Ubytování ve mlýně – pro rodiny, kurzy, semináře a školení

V našem hospodářství nabízíme ubytování jednotlivcům i rodinám, které chtějí zažít pár dní mezi zvířaty v hezkém prostředí venkovské samoty. Ubytování nabízíme i cyklistům a jezdcům na koních, kteří jedou okolo, a také pro uzavřené skupiny – kurzy, semináře a školení.

Pro výletníky na koních je tu připravena samostatná ohrada pro jejich koně a krmení (senem nebo pastva) po dobu ubytování je v ceně.

Pro ubytované nabízíme možnost výuky jízdy na koni pro děti i dospělé. Pro ty, kdo jezdit umí, nabízíme vyjížďky do okolí.

K dispozici je dětské pískoviště, houpačky a ohniště, kde je možné kdykoliv opékat buřty a posedět. Možnost zapůjčení sportovního vybavení zdarma (lukostřelba, kolo apod.) 

Připojení k internetu zdarma.

V areálu nenajdete televizi. K dispozici je dataprojektor k PC – možnost puštění pohádek, filmu.

 

Ubytování v apartmánu

Mlýn je dispozičně řešen tak, že bývalá mlýnice i byt mlynáře jsou samostatné jednotky. Pro rodinu či skupinu přátel nabízíme právě část domu, která dříve sloužila jako byt mlynáři. Apartmán tvoří ložnice s manželskou postelí a dvěma postelemi (možno ještě přistýlka – matrace), společenská místnost, prostorná a vybavená kuchyně a koupelna s vanou. Vytápění je ústřední (v zimě není potřeba se o něj starat) a je možné si pro útulnou atmosféru přitopit v krbových kamnech.

(pro zvětšení fotky na ni klikněte)

Ubytování v jurtě

Pro ubytování je k dispozici také jurta zateplená izolací z ovčí vlny, která se nachází v soukromí na pozemku cca 150 metrů od domu. Spaní pro maximálně 5 osob na povlečených matracích s polštářky. Nutno vzít s sebou spacák, na vyžádání a s menším příplatkem je možno se dohodnout i na povlečené peřině s polštářem. Jurta je bez elektřiny. V zimě či sychravém počasí je možné si topit kamínky. Vaření je možné vlastní na ohni nebo vařiči (vše máme k dispozici) či po dohodě v kuchyni apartmánu.

(pro zvětšení fotky na ni klikněte)

 

Ubytování v maringotce

Ubytování v maringotce Pro ubytování je k dispozici také maringotka uprostřed ovocného sadu blíže u domu, vedle ní je i místo pro postavení stanů nebo vlastního obytného vozu. V maringotce je manželské dvoulůžko a přistýlka. U maringotky stojí menší stoleček se židlemi. V maringotce je zavedená elektřina, je tu možné si uvařit na vařiči. V zimě či sychravém počasí je možné si topit kamínky na dřevo.

 

(pro zvětšení fotky na ni klikněte)

 

Ceny ubytování

Apartmán dospělý: 500 Kč za noc (min. cena 1000 Kč za noc, tj alespoň dvě osoby.)
Jurta a maringotka dospělý: 500 Kč za noc (v zimním období příplatek za topení 100 Kč/noc)
Děti od 3 do 12 let: 50% ceny
Děti do 3 let: zdarma
 
Snídaně, obědy ani večeře obvykle neposkytujeme (možnost vlastního vaření v kuchyni, na vařiči nebo ohýnku). 
 
Pro návštěvníky, kteří přijedou na koních, je zde „ubytování“ a strava pro koně po dobu pobytu zdarma.
 

Kontakt

Ivan Fejfar

e-mail: ivan@artedit.cz (upřednostňujeme kontakt e-mailem)

tel.: 603 247 893