Koně

 

Haroun, valach, A1/1 (neuchovněný, tudíž v dokladech má ČT), nar. 11. 3. 2005, otec: Doneygal, matka: Holba. Haroun je pojmenován po Francouzsko-polském vulkanologovi Harounu Taziefovi (cs.wikipedia.org/wiki/Haroun_Tazieff). Umí být temperamentní a výkonný, po matce Holbě má ​také jedinečnou vlastnost – pozná začátečníka na zádech a je k němu ohelduplný. Výborný učitel jízdy.

Santah, klisna, A1/1, ​nar. ​26. 2. 2000, otec: Tahasun, matka: Sulley. Ve svých 16 letech je to naše ostřílená vůdčí klisna stáda, je citlivá, mírná a jen tak něco ji nerozhází. V mládí běhala dostihy a ráda se proběhne i rychle, je však naprosto poslušná, vhodná i pro začátkečníky.

Sally (Salava), klisna,  A1/1, nar.12. 2. 2009, otec: Sholokhov, matka: Salveta. Klisna velmi přátelské, klidné a mírné povahy, vzhledem ke svému dostihovému mládí si nyní léčí problémy s kopyty a je prozatím pouze pro práci ze země.

Dabir, valach, arabský plnokrevník, nar. 15. 7. 2011, otec: Shaikh El Sherif, matka: Dayfania. Temperamentní, citlivý a přátelský valach, obsednutý 2015, pro práci ze země naprosto ideální učitel, který se sám ještě má co učit a stále bude testovat, jestli to, co po něm chcete, opravdu myslíte vážně. Na vyjížďky pouze pro zkušeného jezdce.

Glorie, klisna, český sportovní pony, nar. 6. 4. 2005, otec Waddenhök’s Colin, matka: Goldie.  Dobrá učitelka pro děti i drobnější dospělé. Příjemně temperamentní poník s velkým srdcem, který rozhodně nechce zůstávat pozadu za velkými koňmi a umí se prosadit.

Emma, klisna, pon-arab, nar. 11.3.2008, otec Egyptus, matka: Balbina. Je u nás od října 2016, citlivá, učenlivá, temperamentní, učí se u nás, že méně aktivity je více:-)

Hříbata

Sahara, klisna, anglo-arab, nar.23. 3. 2015, otec: Dabir, matka: Santah

Gándí, valach, pony-arab, nar. 20. 4. 2015, otec: Dabir, matka: Glorie

Galerie koní