2 vzkazy.
Zuzka s Ivanem jsou moc příjemní lidé a to, jak žijí s koňmi a dalšími zvířaty (v respektu a lásce), nás chytlo u srdce. Rády se znovu přijedem něco naučit. d.
Zuzka s Ivanem jsou moc příjemní lidé a to, jak žijí s koňmi a dalšími zvířaty (v respektu a lásce), nás chytlo u srdce. Rády se znovu přijedem něco naučit. d.... Sbalit
Víkend ve mlýně byl báječný, děkujeme vám za vřelé přijetí a klidnou rodinnou atmosféru.
Víkend ve mlýně byl báječný, děkujeme vám za vřelé přijetí a klidnou rodinnou atmosféru.... Sbalit

Deutsch