Napiště nový záznam do knihy návštěv

 
 
 
 
 
 
Pole označená * jsou povinná, email nebude zobrazen.

Váš příspěvek publikujeme po zběžné kontrole.

Vyhrazujeme si právo jej neuveřejnit, upravit, nebo smazat.
2 vzkazy.
Dana z místa Plzeň napsal 16.5.2017 v 12:08
Zuzka s Ivanem jsou moc příjemní lidé a to, jak žijí s koňmi a dalšími zvířaty (v respektu a lásce), nás chytlo u srdce. Rády se znovu přijedem něco naučit. d.
Zuzka s Ivanem jsou moc příjemní lidé a to, jak žijí s koňmi a dalšími zvířaty (v respektu a lásce), nás chytlo u srdce. Rády se znovu přijedem něco naučit. d.... Sbalit
valda napsal 17.2.2016 v 20:59
Víkend ve mlýně byl báječný, děkujeme vám za vřelé přijetí a klidnou rodinnou atmosféru.
Víkend ve mlýně byl báječný, děkujeme vám za vřelé přijetí a klidnou rodinnou atmosféru.... Sbalit