(Česky) Víkendové putování na koních srpen 2017

Leider ist der Eintrag nur auf Tschechisch verfügbar.

3 Antworten

 1. Dusan Duhonský

  Značnou chvíli brouzdám na netu se záměrem najít místo, kam se vydat na nějaké vícedenní putování v koňském sedle a stále ne a ne vybrat. A teď mě dost zaujala tato nabídka, (přístup, způsob podání prezentace, filozofie ……… Škoda jen, že je to trochu „zruky“ a na víkendové putování jen dva termíny (a z toho už jeden minul). Přesto cítím, že bych se rád zeptal, Je ještě v tom srpnovém víkendovém termínu volno?
  Díky za odpověď, s pozdravem Dušan Duhonský

  • Ivan Fejfar

   Dušane, děkuji za milý komentář.
   Píšete, že 2 termíny jsou málo… z vašeho hlediska to tak může vypadat, my to chceme skloubit i s jinými aktivitami abychom neztratili chuť a energii. Jak my, tak naši koně… Chceme aby každé setkání, putování nebo seminář byl obohacením pro všechny.
   Mějte se fajn, těším se na společné putování. Ivan Fejfar

 2. Tereza Herrmannová

  Nevím, jak začít, ale jednoduše se mi nesmírně líbí to, jak popisujete práci s vašimi koníky. Už dlouho hledám místo s koňmi pro rekreaci, a ne jen pro jízdárenské cviky. Ráda pracuji s koněm jak ze zemně, tak ze hřbetu. Baví mě na sobě hledat chyby a stále se zdokonalovat, hledat cestu k důvěře koní. Ráda se učím domlouvat „jejich řečí“ a snažit se s nimi domluvit i bez cukru nebo biče. S bičem to pro mě není domluva. Chci, aby to bavilo nejen mě, ale i koně. A právě proto bych se, zřejmě společně se svou rodinou, chtěla podívat na Vaši farmu a vyčistit si tam hlavu. Teď mi máma říká, že už bude asi zima, ale na jaře prý k Vám zajet můžeme. Takže bych Vám chtěla říct, že se mi líbí Váš přístup ke koním. Přesně to hledám, a doufám že nevadí, že členové mojí rodiny nejsou úplně koňáci, ale ke koniím jakýsi vztah mají. Doufám, že Vás brzy navštívíme. Tereza Herrmannová

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert