podzimní víkendová skupina s koňmi pro děti v Dožicích: 10. – 12. 11. 2023

Z osobních důvodů mohu nabídnout zatím jen tento termín:

víkendový pobyt: 10. – 12. 11. 2023
(cena  3.000 Kč)
Vedení víkendu: Ivan, Jakub, Monika, Luisa

ještě jedno místo je volné…
těšíme se naviděnou

 

Vítám pomoc zkušených jezdců kteří/které/ to v Dožicích znají a mají chuť pomoci při výuce ježdění, být průvodci na některých vyjížďkách a s přípravou programu.¨

 

po vydařeném víkendu s dětmi začátkem prosince 2017, kdy už byla pořádná zima, ale vyšlo nám  krásné počasí, jsme se rozhodli pořádat tyto víkendy pro děti pravidelně.

Přes den jsme co nejvíce venku s koňmi – jdeme na výlet, pracujeme na jízdárně, cvičíme střelbu z luku, zkoušíme i střílení ze hřbetu koně… jedeme na vyjížďku. Večery trávíme hraním her, společnou hudbou, podíváme se na koňský film, vyrábíme dárky pro maminky a tatínky… každý víkend je jiný.. podle chuti dětí na konkrétní činnosti.

Zima nabízí zimní příležitosti – bruslení na rybnících, možnost jizdy na lyžích za koněm, sáňkování….
Děti vedeme k výpomoci s během tábora, tj. s přípravou, vařením jídel, pomáhají s krmením domácích zvířat, koní, ovcí a koz a také průběžně s úklidem a různými činnostmi kolem hospodářství. Dětem necháváme dostatek času pro hry, které si samy vyberou a zorganizují. Čas také večer trávíme u klavíru, bicích, kytar, klarinetu… s muzikou.

Dotazy a přihlášky prosím zasílejte písemně na ivan@artedit.cz. Přihláška je platná po zaplacení zálohy ve výši 1000,- Kč

Přihlášení Vám obratem potvrdím a bližší informace (co s sebou, doprava a platba) zašlu cca 10 dní před každým víkendem.

Po potvrzení volného místa pro vaše dítě platbu prosím posílejte na účet 107-398980247/0100
 
 
pár fotografií z prodlouženého jarního pobytu před prázdninami 2021 
 
(fotografie z minulých víkendů v sekci fotozprávy)
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *