WP Google Maps Error

In order for your map to display, please make sure you insert your Google Maps JavaScript API key in the Maps->Settings->Advanced tab.

Ivan Fejfar a Zuzka Pavlová

Zuzka tel.: 608 841 952
Ivan tel.: 603 247 893
e-mail: ivan@artedit.cz , zuzka.pavlova@volny.cz
adresa:
Dožice 10, 33 543 Mladý Smolivec, okres Plzeň-jih, Plzeňský kraj

GPS: 49°31’9.514” 13°41’46.179”

 

(mezi Nepomukem a Rožmitálem pod Třemšínem)
Nejbližší vlakové nádraží je v Nepomuku. Můžeme pro vás dojet


 

 

Zuzana Pavlová

IFF_4969

Narodila jsem se 1972 v Liberci, 12 let dětství a dospívání jsem prožila v Německu, což mi přineslo dar a možnost vést semináře i v německém nebo anglickém jazyce.

V roce 1993 jsem se vrátila zpět do Čech, několik let jsem se pohybovala v oboru architektury.

V letech 1997 až 2000 jsem porodila tři děti Šimona, Helenu a Hedviku.

Od roku 2003 se také činím výtvarně – batikuji a maluji na trička (viz: www.malovaninatricka.euweb.cz), od roku 2013 společně s kamarádem Tomášem Pelichem vytváříme meditační polštáře (viz: www.calounictvi-dekoraterstvi.cz).

Díky 12letému pobytu v Německu mám také možnost překládat a tlumočit z NJ a AJ – převážně v psychoterapeutické oblasti jako jsou Rodinné konstelace nebo Voice dialog, např. v centru Shangri La v Lažanech nebo u svého bratra Petra ve Zdebořicích.

K mnohým prychoterapeutickým technikám jsem se dostala právě při tlumočení, a určitě z velké části díky nim jsem byla schopna se vyrovnat se ztrátou svého nejstaršího syna Šimona, který zemřel v roce 2013 ve věku 16 let.

Nyní mám se svým partnerem Ivanem nejmladšího syna Johana, ročník 2011. S Ivanem žiji od roku 2007, seznámila jsem se s ním právě díky koním. V té době měl dva, a od té doby nám jich stále přibývá…

Svět koní mne přitahoval odmalička, jezdím od svých deseti let, a i nyní, když již devět let s nimi žiji v každodenním kontaktu, mne nepřestávají fascinovat. Cítím stále jasněji, že jejich svět se dá velice krásně spojit s duchovními principy a tím se otevírá brána k novým a hlubokým prožitkům.

To bych ráda předávala, ať už v celovíkendových pobytech s koňmi, které nabízím, nebo „jen“ při hodinách výuky jízdy a přirozené komunikace s koňmi.

 

Ivan Fejfar

1-DSC_5817
Ivan Fejfar

Je mi 53 let, býval jsem přírodovědcem, geologem, grafikem, otcem, ředitelem grafického studia, cestovatelem, účastníkem psychoterapeutického výcviku a nyní pracujeme se Zuzkou na dovednosti být farmářem. Také jsem nyní opět tátou, máme spolu syna Johana.

Kromě toho rád fotografuji a těším se z občasných cest do horských krajin.
Putování s koňmi je způsob pohybu, nádherná forma cestování – návrt do dob minulých, kdy poutník a kůň museli být sehraní, tvořili téměř jednu bytost… Tuto dovednost jsem získal při cestách do Mongolska a rád zkušenosti pastevců a poutníků předám i vám.